Wykonujemy niesamowite fotografie z drona

zdjęcia nieruchomości z drona

Odpowiednie przedstawienie wizerunku firmy to klucz do sukcesu. Bazując na doświadczeniu, pragniemy Państwu zaoferować niesamowite zdjęcia nieruchomości Państwa firmy, hali produkcyjnej lub magazynów z wykorzystaniem drona.

Odpowiednia barwa światła, gra cieni i dobranie najlepszego kadru to recepta na piękne fotografie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie wykonamy dla Państwa sesję nieruchomości.

Jako nieliczni oferujemy swoim klientom również zdjęcia z lustrzanki pełnoklatkowej o wysokiej rozdzielczości bo aż 50 megapikseli. Nieporównywalnie lepsza jakość zdjęć poszerza zakres wykorzystania takich zdjęć z drona. Możecie Państwo wykorzystać je również do druku wielkoformatowego, reklamy, projektów architektonicznych itp.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie
Zadzwoń lub napisz do nas w celu wyceny. Posiadamy również inne drony o niższej rozdzielczości dla mniej wymagających klientów. Jesteśmy mobilni i dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce i Europie.
50 megapikseli z lustrzanki
Zastosowanie przez nas lustrzanki pod dronem zwiększa możliwości, które możemy wykorzystać z zastanych warunków a przede wszystkim owocuje niesamowitą jakością i rozdzielczością plików.

Przedstawiamy poniżej efekty naszej pracy. 

Napisz do nas już dziś i umów się na sesję nieruchomości z drona!

Niesamowite zdjęcia z drona dla Twojej firmy. Nieruchomości z lotu ptaka, uchwycone za pomocą podniebnej lustrzanki. Oferujemy kompleksowe sesje fotograficzne z drona dla nieruchomości, hal produkcyjnych, magazynów.