FlyRecord oferuje rozwiązania

Dla telewizji

Realizowaliśmy materiały wideo dla takich marek telewizyjnych jak BBC, TVN czy Discovery Channel. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie do pracy przy programach TV.

Dla biznesu

Produkujemy filmy promocyjne i reklamowe dla firm, budujemy platformy latające dla firm z sektora bezpieczeństwa oraz transportu. Monitorujemy wskazane miejsca, oraz prowadzimy nadzór techniczny.

Dla Ciebie

Szukasz drona lub operatorów do własnego projektu, lub po prostu chcesz nagrać piękne chwile rodzinne lub zrobić relację z wyjazdu? Takimi rzeczami też się zajmujemy 🙂

Co nas wyróżnia

Jesteśmy pasjonatami
Kochamy swoją pracę
Od najmłodszych lat interesowaliśmy się tematyką techniki i mechaniki. W połączeniu z pasją fotografii zbudowaliśmy coś co świetnie ze sobą współgra.
Nasze prace cieszą się zainteresowaniem
Zadowolenie klienta to najlepsza rzecz
Tysiące komentarzy, polubień oraz udostępnień naszych prac to najlepsze podziękowanie za trud i czas jaki wkładamy w nasze realizacje. Klienci to doceniają.
Odnosimy sukcesy
Nasz projekt sięga 2 mln wyświetleń miesięcznie
Przez lata doświadczenia, dobrze wykonywaną pracę, rozwinęliśmy nasz nowy projekt "Polska z lotu ptaka". Obecnie ma 2 mln wyświetleń / mc oraz ponad 50 tys polubień. Te liczby rosną!
Stale się rozwijamy
Nie stajemy nawet na chwilę
Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług oraz pogłębiania wiedzy. Kupujemy coraz bardziej zaawansowany sprzęt, poznajemy nowe metodyki pracy oraz skupiamy uwagę na jakości.
Setki wylatanych kilometrów
Jesteśmy doświadczonymi operatorami dronów. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Przelataliśmy już setki kilometrów.
Uniwersalna platforma latająca
Nie zamykamy się na ograniczenia sprzętowe jakie dają popularni producenci.
Mamy własny sprzęt, który stale rozwijamy. Dzięki temu jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.
Marketing to podstawa
Wiemy na czym polega marketing. Udowadniają to liczby na naszym profilu Facebook. Służymy pomocą naszym klientom, którzy chcą rozbudować swój wizerunek w sieci.

Nie boimy się żadnych wyzwań

Stawiamy czoła nowym wyzwaniom i nie chowamy głowy w piasek przed trudnymi zleceniami. Stawiamy na doświadczenie i pomysłowość. Jeżeli masz dla nas niestandardowe zlecenie to zapraszamy do kontaktu.